Seksuologia dla każdego, czyli zajęcia seksuologiczne na różne okazje
(Aby zapoznać się ze szczegółową listą zajęć, najedź myszką na menu rozwijane pod nagłowkiem "Zajęcia na różne okazje" po prawej stronie)

Co i dla kogo?
"Seksuologia na różne okazje" to oferta zajęć, warsztatów i treningów, głównie weekendowych, skierowana do osób pragnących z różnych powodów rozwijać swoją wiedzę o seksualności lub umiejętności radzenia sobie z trudnościami. Dobór zajęć jest pomyślany w ten sposób, aby - w miarę możliwości - każdy znalazł wśród nich coś interesującego dla siebie.

W jakim celu?
Poszczególne zajęcia mogą pełnić następujące (częściowo nakładające się na siebie) funkcje:

Konkrety
Szczegółowe tematy, opisy i informacje o wysokości opłat za udział w poszczególnych zajęciach i warsztatach znajdziesz w menu rozwijanym po prawej stronie.

Kiedy?
Poszczególne zajęcia organizowane są, gdy zainteresowanie udziałem zgłosi minimalna wymagana do ich uruchomienia liczba osób.

Jeżeli interesuje Cię udział w zajęciach na określony temat, napisz: warsztaty@beztabu.org, zadzwoń: (+48) 723 081 060 lub skorzystaj z funkcji powiadamiania dostępnej przy opisie poszczególnych zajęć.

Powiadomienie o zainteresowaniu nie zobowiązuje Cię do wzięcia udziału w danych zajęciach.

Twój sygnał pozwoli nam ocenić zainteresowanie danym tematem i określić termin, w którym powinniśmy zorganizować najbliższe zajęcia.

Gdzie?
Zajęcia, kursy i warsztaty zwykle odbywają się w weekendy na terenie Trójmiasta.

Niektóre zajęcia - o charakterze ciągłym, skierowane do osób zamieszkałych na terenie Trójmiasta - mogą odbywać się również w dni powszednie, w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Ile to kosztuje?
W przypadku zajęć odbywających się w weekendy opłata zwykle wynosi ok. 100 zł za dzień zajęć za osobę lub za parę. W przypadku niektórych zajęć (zwykle wymagających mniej liczebnych grup) opłata za udział może być wyższa (zobacz opisy poszczególnych warsztatów).

Czemu właśnie te zajęcia?

Uwagi
Zakresy godzinowe zajęć wyrażone są w godzinach dydaktycznych.