mgr Katarzyna Dułak - Jestem psycholożką, psychoterapeutką oraz trenerką specjalizującą się w tematyce płci i seksualności. Mam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z grupami jako edukatorka i trenerka oraz 8 letnie doświadczenie w poradnictwie psychologiczno-seksuologicznym, terapii indywidualnej, partnerskiej oraz rodzinnej.
Pracuję w podejściu afirmatywnym, u którego podstaw leży uznanie wyjątkowego doświadczenia każdej z osób z którą pracuję, a także szacunek dla ludzkiej różnorodności. W pracy terapeutycznej korzystam z wiedzy i doświadczenia seksuologicznego, podejścia terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii humanistycznej Gestalt. Wybór podejścia i metod pracy uzależniam od indywidualnych potrzeb, co weryfikuję wraz z klientem/klientką w trakcie spotkań. Dbając o utrzymanie wysokiej jakości swojej pracy i etykę zawodu, poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

Wykształcenie

Doświadczenie Publikacje

Doświadczenie trenerskie i terapeutyczne zaowocowało publikacjami, w których prezentuję własne i adaptuję zagraniczne metody pracy edukacyjnej-reedukacyjnej i terapeutycznej, m.in.: